Психологічна допомога людям похилого віку та особам з інвалідністю

Доцент кафедри загальної та практичної психології Наталія Гоцуляк і здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти Світлана Гумінська і Яна Проданчук відвідали Черчецький будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю з метою надання психологічної допомоги в межах американсько-українського проєкту «SOS–турбота 60+».

Було проведено груповий тренінг та індивідуальні консультації людям похилого віку. Серед тих, кому надавалася психологічна допомога, були й ВПО, які втратили не тільки здоров’я, а й свої домівки.

Подібні акції надзвичайно корисні тим, кому надавалася психологічна допомога, а також майбутнім фахівцям, які побачили важливість психологічного впливу та мали можливість застосувати на практиці знання, отримані під час занять у К-ПНУ.

Кафедра загальної та практичної психології