Студентка спеціальності 052 Політологія Катерина Горбачова долучилася до команди молодіжної ради UNICEF Україна

Здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти 2 курсу спеціальності 052 Політологія Катерина Горбачова долучилася до команди молодіжної ради UNICEF Ukraine.

ЮНІСЕФ – це провідний голос світу для дітей та молоді, а також голос самих дітей.  Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) підтримує молодь, щоб вона впливала на прийняття рішень, які визначають її життя.

Серед усіх заявок обрали 21 учасника та учасниць, які долучаться до роботи з підтримки ментального здоров’я, розвитку різноманітних навичок у молоді тощо.

Перша офлайнова зустріч команди вже відбулася! Учасники познайомились один з одним та з представниками ЮНІСЕФ, побували на численних тренінгах, дискусіях і воркшопах, а також поділилися ідеями щодо майбутніх проєктів.

Щиро вітаємо Катерину! Бажаємо успіхів і натхнення на нові проєкти!

Кафедра політології та філософії