Науково-педагогічні працівники та студенти К-ПНУ отримали нагороди до Дня фізичної культури та спорту

9 вересня в Україні відзначили День фізичної культури та спорту. З нагоди свята науково-педагогічних працівників та студентів К-ПНУ нагородили подяками та почесними грамотами.

Хмельницька обласна військова адміністрація, спільно з Хмельницькою обласною радою та Хмельницьким обласним управлінням молоді , фізичної культури та спорту привітали кращих спортсменів, тренерів і викладачів Хмельниччини та нагородили: науково-педагоігчних працівників К-ПНУ: Івана Стасюка, Володимира Ліщука та Василя Коробчука;  студентів факультету фізчиної культури К-ПНУ: Катерину Муляр, Марію Романенко, Андрія Атаманюка, Ігоря Кізиму, Дениса Баблюка, Антона Балакая, Олександру Чернуху, Дмитра Курдибаху, Дарину Нагуляк.

Також грамотами нагородив виконавчий комітет Кам’янець-Подільської міської ради: науково-педагоігчних працівників Івана Стасюка, Юрія Юрчишина, Василя Коробчука та Дмитра Бойка; студентів: Олександру Чернуху, Ірину Шершал, Валерію Сокальську, Юрія Кожухара та Антона Балакая.

Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України нагородив почесними грамотами і подяками: викладачів: Івана Стасюка, Олександра Алєксєєва, Михайла Гуску, Євгена Козака, Василя Ліщука, Олега Вергуша, Василя Мазура, Миколу Прозара, Сергія Потапчука, Ірину Райтаровську, Вадима Стасюка, Юрія Юрчишина, Аліну Боднар, Віту Кривіцьку, Юлію Петрову.

Щиро вітаємо науково-педагогічних працівників, студентів, тренерів, спортсменів Університету Огієнка! Бажаємо спортивних та життєвих перемог, успіхів у всіх звершеннях !