Відбулося чергове засідання ради із науково-методичної роботи і забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти

11 вересня відбулося засідання ради з науково-методичної роботи і забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти К-ПНУ.

Присутні обговорили питання розгляду службової записки завідувача, доцента кафедри педагогіки та менеджменту освіти, кандидата педагогічних наук Геннадія Бесарабчука щодо підготовки матеріалів та викладення їх на сайти для вибору дисциплін вільного вибору здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти (доповідала керівник навчального відділу університету Людмила Горчак).

Про надання пропозицій щодо змін у складі ради, плану роботи на 2023-2024 навчальний рік поінформував перший проректор, співголова ради з науково-методичної роботи і забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти Володимир Дубінський.

За результатами засідання ухвалили низку важливих рішень.