Першість К-ПНУ з пляжного волейболу серед жіночих команд до Міжнародного дня студентського спорту

20 вересня в багатьох країнах світу відзначають Міжнародний день студентського спорту. В Університеті Огієнка буде проведено низку заходів, приурочених цій даті.

Зокрема,  11-12 вересня на стадіоні Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка провели першість К-ПНУ з пляжного волейболу серед жіночих команд.

За результатами змагань місця серед семи команд розподілили так:

І місце -команда 1 курсу факультету фізичної культури (Вікторія Сокальська та Юлія Хаєцька);

ІІ місце -команда 2  курсу факультету фізичної культури (Діана Грубеляс та Олександра Гаврилюк);

ІІІ місце - збірна  команда фізико-математичного факультету (Галина Ковальчук та Ангеліна Няньчур);

ІV місце -команда педагогічного факультету (Анжела Шаршон та Вікторія Іванова).

Загалом було проведено 12 ігор, які відрізнялися запеклою боротьбою, емоційною напругою та максимальною самовіддачею гравчинь.

Команда 2 курсу факультету фізичної культури (Діана Грубеляс та Олександра Гаврилюк) без поразок дійшли до фінальної частини змагань, здолавши факультет СОПСР, першокурсників і педагогічний факультет, але у фіналі змагань поступилися здобувачкам першого курсу факультету фізичної культури, які із однією поразкою в додатковій сітці обіграли здобувачок четвертого курсу, а у півфіналі команду фізико-математичного факультету.

Фізико-математичний факультет, обігравши четвертокурсниць та педагогічний факультет, у півфіналі поступився першокурсницям факультету фізичної культури; у запеклій боротьбі з педагогічним факультетом за бронзові нагороди Першості, програвши другу партію з рахунком 13:20, святкували перемогу 23:21 у партії та 2:0 за сетами.

Команду, яка посіла 1 місце, нагородили кубком і грамотами. Команди, які посіли 2 та 3  місце, нагородили грамотами.

Дякуємо профкому студентів, аспірантів, докторантів К-ПНУ за спонсорську підтримку.

Суддівство змагань забезпечили здобувачки вищої освіти: Олександра Цісар, Каріна Стрельбицька, Вікторія Сокальська.