Позитивні емоції, хвилювання, нові знайомства: студенти факультету фізичної культури діляться враженнями про перші тижні навчання

Для першокурсників розпочався новий 2023-2024 навчальний рік – рік нових викликів, нових перемог і нових відкриттів.

Ми поспілкувалися зі студентами першого курсу різних спеціальностей, дізналися про їх враження та очікування від навчання в К-ПНУ.

Про свої враження від перших днів навчання, труднощі та правила студентського життя розповіли першокурсники факультету фізичної культури.

Анна Нікітіна, студентка спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія (Фізична реабілітація) групи TR1-B23.

Як Вас зустрів К-ПНУ? Поділіться враженнями від першого тижня навчання?

У перший день навчання, коли все ще багато речей було невідомо, викладачі та студенти К-ПНУ допомогли дізнатися про університет досить багато нової корисної інформації. Позитивні емоції у нас викликали привітальні слова наших викладачів.

Перший тиждень навчання пройшов досить важко, але й цікаво. Знайомство з нашими одногрупниками, викладачами, ознайомлення з новими предметами. У перші дні було незвично навчатись 80 хвилин без перерви, адже раніше це були лише 45 хвилин. Перший тиждень навчання пройшов досить швидко. Ніби лише понеділок і перша пара, а тут вже п’ятниця і ти збираєш свої речі та їдеш додому.

Із якими труднощами Ви зіткнулися за цей час?

Найважче, особисто для мене, було знайомитись зі своїми одногрупниками,  адже прийшовши в перший день я розгубилася: багато незнайомих людей у незнайомому середовищі. Але переборовши свій страх, я зробила перший крок… і познайомилась із цікавими, веселими, позитивними та такими різними людьми.

Які очікування від навчання в університеті?

Від навчання в університеті очікую побільше яскравих вражень, тренінгів та майстеркласів від професіоналів своєї справи, цікавих практичних занять та поменше «сухої теорії».

Які правила чи лайфхаки студентського життя Ви вже засвоїли? Поділіться з колегами.

За майже два тижні навчання я зрозуміла декілька речей:

1. Завжди треба уважно слухати викладача.
  2. Не сваритись зі старостою.
  3. На лекціях записувати лише основне.
  4. Не прогулювати пари.
  5. Завжди йти на навчання лише з позитивним настроєм.

Марія  Романенко, студентка спеціальності 017 Фізична культура і спорт (Тренер з видів спорту) групи FKS1-B23.

Як Вас зустрів К-ПНУ? Поділіться враженнями від першого тижня навчання?

Коли подавала документи, то не було ніяких проблем. Завдяки дружній групі та привітним викладачам перший тиждень пройшов ніби день. Окреме дякую за зрозуміле пояснення лекцій, майже ніяких питань не з’являлось.

Із якими труднощами Ви зіткнулися за цей час?

Як староста своєї групи можу сказати, що за перший тиждень навчання труднощів ніяких не було.

Які очікування від навчання в університеті?

Очікування великі. Пізнання нової інформації, яка знадобиться мені у майбутній професії та в житті.

Перше, що засвоїла: уважно слухати та записувати лекції.

Аліна Врублевська, студентка спеціальності студентка спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія (Фізична реабілітація).

Як Вас зустрів К-ПНУ?

Дуже привітно, тепло та щиро.

Поділіться враженнями від першого тижня навчання?

Навчання досить цікаве, дуже хороші викладачі, із якими максимально комфортно спілкуватися, чудово пояснюють матеріал.

Із якими труднощами Ви зіткнулися за цей час?

Труднощів поки немає, лише пошуки аудиторій та опанування системи MOODLE.

Які очікування від навчання в університеті?

Очікую здобути хороші знання та навички для своєї спеціальності.

Найперше це те, що потрібно комунікувати з іншими студентами, знайомитись, вести активне студентське життя і не боятися демонструвати свої знання.

Борис Березніцький, студент спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) групи FK1-B23.

Як Вас зустрів К-ПНУ?

В університеті мене зустріли дуже добре, усі були привітними, товариськими та комунікабельними.

Поділіться враженнями від першого тижня навчання?

Першого дня нас зустріли та провели в аудиторії, ознайомили з інструктажем правил безпеки під час повітряної тривоги. Також нам зробили короткий екскурс щодо плану нашого навчання та розповіли багато про університет, у якому навчаються великі спортсмени.

Із якими труднощами Ви зіткнулися за цей час?

Мене призначили старостою і скажу, що це не так легко, як я думав.

Я очікую, що зможу стати професійним спортсменом і хорошим вчителем фізичної культури.

Які очікування від навчання в університеті?

Труднощів не виникало, усе було зрозуміло.

Хоч я і не довго на навчанні, але декілька уроків уже засвоїв. Основне: завжди бути на парах, уважно слухати, вчитися добре комунікувати з викладачами та студентами, ну і звичайно бути впевненим у собі і не боятися ділитися своїми думками!