Відкриття меморіальної дошки загиблому Герою — Олександру Логвіну

12 вересня біля корпусу природничо-економічного факультету відбулося відкриття меморіальної дошки на честь Олександра Логвіна – Героя, який загинув, захищаючи Україну.

Олександр – випускник спеціальності 051 Економіка підприємства та аспірант кафедри економіки підприємства. Він був чудовою людиною, активним громадянином, щирим патріотом. Олександр Логвін віддав найдорожче — своє життя, захищаючи кордони нашої України.

На церемонії були присутні науково-педагогічні працівники Університету Огієнка, рідні загиблого, побратими, друзі, які віддали шану світлій пам’яті Героя.

Відтепер пам’ятний знак на стіні факультету буде постійним спогадом нам і наступним поколінням про патріотизм та героїчний подвиг випускника закладу вищої освіти та захисника рідної Батьківщини.

Герої помирають, але пам’ять про них назавжди закарбується в історію!