Всеукраїнський вебінар «Наука і практика / Science and practice»

18 вересня 2023 року  в межах проведення Ukrainian Preschool Week відбувся Всеукраїнський вебінар «Наука і практика» .

Модератор зустрічі: Ольга  Рейпольська – керівник Центру раннього розвитку дитини та дошкільної освіти Інституту проблем виховання НАПН України, доктор педагогічних наук, професор.

Участь у зустрічі взяли ректор К-ПНУ Сергій Копилов і перший проректор Володимир Дубінський.

Мета події – обмін досвідом між науковцями, викладачами та фахівцями дошкільної галузі (керівниками, методистами та вихователями) про можливості функціонування нових форм закладів дошкільної освіти, впровадження інноваційної освітньої системи «Освіта та піклування / Education & Care».

Учасники обговорили переваги та особливості відкриття Центрів освіти та піклування, підвищення кваліфікації педагогічних працівників ЗДО за програмою «Освіта та піклування / Education & Care», ознайомилися з досвідом впровадження інноваційної освітньої системи в м. Черкаси тощо.