Міжнародний день студентського спорту: здобувачі вищої освіти К-ПНУ долучилися до Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу

20 вересня відзначають Міжнародний день студентського спорту, який нагадує про важливу роль фізичної активності та спорту в житті молоді.

Здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники факультету фізичної культури К-ПНУ долучилися до Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу, приуроченого Міжнародному дню студентського спорту.

Біля центрального корпусу Університету Огієнка кожен охочий міг зіграти у AirBadminton, диск-гольф, фрізбі, кросмінтон, взяти участь у  руханці  з використанням сучасних фітнес-технологій.

Спорт сприяє фізичному розвитку, підвищує активність і покращує здоров’я.  Бажаємо всім студентам відкривати нові спортивні горизонти і досягати високих результатів . Нехай ця активність заповнює ваші дні енергією та незабутніми моментами!

Факультет фізичної культури