Вітаємо новообраних лідерів студентського самоврядування К-ПНУ: результати першого етапу виборів

22 вересня в К-ПНУ відбулися прямі таємні вибори спікера студентського сенату університету, голів студентських рад факультетів/навчально-наукового інституту, голів студентських рад гуртожитків.

За результатами виборів студентський сенат очолить Анна Швець, студентка 3 курсу навчально-наукового інституту української філології та журналістики.

Головами студентських рад обрали:
– Катерину Гарбар, студентку 3 курсу факультету спеціальної освіти, психології та соціальної роботи;
Олександру Цісар, студентку 3 курсу факультету фізичної культури;
– Олену Вонсович, студентку 2 курсу історичного факультету;
– Ангеліну Няньчур, студентку 3 курсу фізико-математичного факультету;
– Діану Костенюк, студентку 3 курсу факультету іноземної філології;
– Світлану Решетюк, студентку 2 курсу природничо-економічного факультету;
– Анастасію Сосніцьку, студентку 3 курсу педагогічного факультету;
– Анастасію Ковальську, студентку 3 курсу навчально-наукового інституту української філології та журналістики.

Вітаємо новообраних лідерів студентського самоврядування К-ПНУ!
Натхнення й успіхів у нових звершеннях! Нехай студентське життя буде яскравим!

Студентська виборча комісія університету