Першість К-ПНУ з пляжного волейболу серед чоловічих команд до Міжнародного дня студентського спорту

18-21 вересня на стадіоні Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка провели першість К-ПНУ з пляжного волейболу серед чоловічих команд.

У змаганнях взяли участь шість команд: 3 збірних команди факультету фізичної культури, збірна команда фізико-математичного факультету, факультету іноземної філології та факультету СОПСР.

За результатами змагань  команди посіли такі місця:

І місце – збірна команда факультету фізичної культури (Юрій Кінаш та Юрій Касіянчук);

ІІ місце – збірна команда факультету фізичної культури (Максим Мельник та Дмитро Самусєв);

ІІІ місце – збірна  команда  факультету фізичної культури (Іван Стрільчук та Давид Мартиросян);

ІV місце – команда фізико-математичного факультету.

Дякуємо профкому студентів, аспірантів, докторантів К-ПНУ за спонсорську підтримку.

Суддівство змагань забезпечили здобувачі вищої освіти: Дмитро Самусєв, Юрій Касіянчук, Вікторія Сокальська.

Спортивний клуб