«Разом до перемоги!»: виставка творчих робіт студентів і викладачів К-ПНУ

25 вересня відбулось відкриття виставки «Разом до перемоги», на якій було представлено творчі роботи викладачів, студентів, а також випускників кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва К-ПНУ.

Картини присвячені подіям сьогодення, вони різні за настроєм і стилістикою, але їх об‘єднує одна спільна тема – війна. Кожен митець передав свої емоції та відчуття в кольорах і сюжетах.

Зі вступним словом звернувся завідувач кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва Іван Підгурний. Він детальніше розповів про роботи учасників виставки і техніки їх виконання. Також із вітальним словом виступив ректор К-ПНУ Сергій Копилов, який побажав митцям натхнення та творчих успіхів у їхній професійній діяльності.

Працівники бібліотеки університету підготували інформаційний стенд про здобувачів, викладачів та випускників К-ПНУ,  які брали/беруть участь у бойових діях.

Кафедра образотворчого і
декоративно-прикладного мистецтва