Тиждень дошкілля на педагогічному факультеті

Щороку в Україні, в останню неділю вересня, відзначають Всесвітній день дошкілля. На педагогічному факультеті К-ПНУ, де понад десять років здійснюється підготовка майбутніх вихователів дітей дошкільного віку,  відзначення цього свята вже стало доброю традицією.

18 вересня здобувачі 3 курсу разом із кандидатом педагогічних наук, старшим викладачем кафедри теорії та методик дошкільної освіти Катериною Демчик підготували виставку «Різнобарв’я дитинства».

20 вересня завідувач сектору читального залу педагогічного факультету Тамара Сологуб організувала виставку фахової літератури «Дошкільна освіта – основа всебічного розвитку дитини».

21 вересня у межах співпраці з іншими закладами вищої освіти провели V Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Технології виховання і розвитку дітей в умовах сучасного закладу дошкільної освіти», у якій взяли участь понад 150 науковців, директорів закладів дошкільної освіти, вихователів-методистів, вихователів і вчителів із різних областей України.

Старший викладач кафедри теорії та методик дошкільної освіти, кандидат педагогічних наук Катерина  Демчик провела у ЗДО № 16 «Вишиванка» Кам’янець-Подільської міської ради Хмельницької області Hub-зустріч «Наукові підходи до професійної діяльності педагога закладу дошкільної освіти». Катерина Іванівна розкрила сутність, структуру та особливості написання науково-дослідних праць; звернула увагу на новинки бібліографічних оформлень літератури, формулювання наукових проблем тощо. Також під час зустрічі окреслили подальші напрями співпраці педагогів закладу дошкільної освіти з науково-педагогічними працівниками кафедри теорії та методик дошкільної освіти К-ПНУ.

Наприкінці тижня студенти 2 курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта разом із старшим викладачем кафедри теорії та методик дошкільної освіти, кандидатом педагогічних наук Галиною Ватаманюк підготували святкову програму. Із вітальним словом звернувся декан педагогічного факультету, доктор педагогічних наук, професор Віктор Лабунець, який побажав успіхів в опануванні фаху та мирного неба над головою. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх загиблих у російсько-українській війні, зокрема й дітей. Також під час заходу здійснили віртуальну подорож країнами світу задля ознайомлення з особливостями дошкільної освіти закордоном.

Наприкінці здобувачі вищої освіти звернулися зі словами: «Ми хочемо стати хорошими вихователями, яких би любили діти, довіряли і часто нашіптували свої дитячі таємниці, яких би поважали батьки, цінувала держава. Упевнені, що alma-mater нам допоможе. Дякуємо нашим викладачам за наполегливу працю, яка наповнює світ мудрістю, знаннями, людяністю, за  те,  що з кожним днем наближаєте здійснення наших мрій».

Кафедра теорії та методик дошкільної освіти