Освітньо-професійну програму Готельно-ресторанна справа першого (бакалаврського) рівня вищої освіти успішно акредитовано!

26 березня на засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти обговорили питання акредитаційних справ. За результатами розгляду зазначеного питання Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка успішно завершив процедуру акредитації освітньо-професійної програми Готельно-ресторанна справа зі спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

Щиро вітаємо науково-педагогічний колектив природничо-економічного факультету і гаранта освітньої програми – кандидата економічних наук, доцента Ольгу Олійник з успішним проходженням акредитації!