Категорія: здоров’я

Профілактичні щеплення – надійний захист від інфекційних хвороб

Сьогодні часто можна почути або прочитати, що вакцинація не захищає від хвороб, навпаки, – погіршує здоров’я. Насторожує те, що інформацію про шкоду вакцинації розповсюджують люди, корті не мають медичної освіти, не несуть відповідальності за свої слова та здоров’я людей.

Вакцинопрофілактика стала провідним методом у боротьбі з інфекційними хворобами. Це найефективніший та економічно доступний метод боротьби з інфекційною патологією, оскільки вакцинація знижує дитячу смертність від масових інфекцій, збільшує активне довголіття людини в усіх соціальних групах. Імунізація зберігає щорічно понад 3 мільйони життів, близько 10 тисяч життів щоденно, захищає мільйони людей від хвороб та інвалідності. Причиною смертей у світі серед дітей до п’яти років захворювання, які можна попередити вакцинацією.

Читати далі

Здоров’я починається з імунітету

Щорічно в осінньо-зимовий період збільшується кількість хворих на гострі респіраторні захворювання, пневмонії та грип. Та це не означає, що перехворіти мають усі. Люди здавна помічали, що одні хворіють частіше, інші – рідше.

Однією з причин хворобливості людей є слабкий імунітет. На його формування впливає безліч різноманітних чинників, зокрема: харчування, загартованість, психологічний мікроклімат тощо. Міцне здоров’я може бути тільки за умови підтримання стійкого імунітету. Завдяки здоровій імунній системі проходить процес одужання. Імунна система – це ключ у боротьбі з кожним видом хвороботворного впливу на організм: від невеличкого порізу під час бриття до мільярдів вірусів, які знаходяться навколо нас.

Читати далі

Тимчасовий перехід на дистанційну форму навчання

Програма заходів з нагоди 102 річниці К-ПНУ

Чемпіонат України з кульової стрільби

 7-12 жовтня у Львові відбувся чемпіонат України з кульової стрільби серед учнів ДЮСШ 1997 року народження і молодших, у якому взяли участь студенти факультету фізичної культури К-ПНУ імені Івана Огієнка. Павло Крепостняк посів І місце у вправі МП-8, ІІ місце у вправі МП-5 та ІІ місце у вправі «ПП-мікс», а Максим Городинець у вправі МП-8 — ІІ місце. Вітаємо спортсменів з високими результатами й бажаємо нових перемог!

Чемпіонат України зі спортивної гімнастики

7-11 вересня в м. Кропивницькому відбувся чемпіонат України зі спортивної гімнастики, на якому студент факультету фізичної культури, майстер спорту України Максим Василенко посів третє місце. Випускник нашого вишу, бронзовий призер Олімпіади і чемпіон Європи, майстер спорту України Ігор Радівілов у двох видах програми виборов золоту і бронзову медалі.

Вітаємо спортсменів  із  гарними  результатами та бажаємо нових перемог!

Спортклуб

Чемпіонат України зі стрибків на батуті

22-27 вересня в м. Генічеську  відбувся чемпіонат України зі стрибків на батуті (акробатичній доріжці), у якому взяли участь студенти факультету фізичної культури К-ПНУ, майстри спорту України Дарина Козярська та Олег Мазурик. У підсумковому результаті змагань Олег Мазурик виборов срібну та бронзову медаль, Дарина Козярська посіла третє місце. Щиро вітаємо спортсменів із  перемогою!

Спортклуб

Вітаємо спортсменок К-ПНУ імені Івана Огієнка з перемогою!

22 – 27 вересня 2020 року у Львові відбувся відкритий чемпіонат України з олімпійських вправ імені ЗТУА.П. Кукси з кульової стрільби.

Студентка другого курсу факультету фізичної культури, майстер спорту України міжнародного класу Крістіна Гілевич та випускниця факультету, майстер спорту України міжнародного класу Анастасія Савельєва у вправі ГП-11А стали чемпіонами України, а у вправі ГП-12 вибороли срібло.

В особистій першості Анастасія стала срібною призеркою, а Крістіна виборола бронзу.

Вітаємо спортсменок і тренера з перемогою та бажаємо успіхів уже на міжнародних аренах!

Спортклуб

Перемога студентів КПНУ на чемпіонаті України з велоспорту

24-26.09.2020 року у Львові відбувся  відкритий командний чемпіонат України в багатоденній гонці з велосипедного спорту на шосе.

Студентки  факультету фізичної культури К-ПНУ імені Івана Огієнка вже вкотре піднялися на п’єдестал пошани:
 Вікторія Ярошенко — 2 місце,  Вікторія Пархомюк — 3 місце (категорія жінки), Дарина Нагуляк –2 місце(категорія юніорки ).
Вітаємо велосипедисток із перемогою!

КАРАНТИН… АЛЕ ТИ НЕ ОДИН

А кому зараз легко? – запитаєте ви й матимете рацію. Карантинні обмеження втрутилися в повсякденне життя, надавши йому похмурих безрадісних фарб. Але ми впевнені, що можна знайти позитив навіть у ці непрості часи! Наприклад, відвідати чергове засідання студентського Ораторського клубу.

Читати далі