ІV Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих вчених «Дошкілля в сучасному освітньому просторі: досвід, інновації, перспективи»

8 травня 2024 року на базі кафедри теорії та методик дошкільної освіти в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбулася ІV Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти й молодих вчених «Дошкілля в сучасному освітньому просторі: досвід, інновації, перспективи».

Конференція пройшла за підтримки партнерів нашого університету: Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Волинського національного університету імені Лесі Українки.

На початку конференції її модератор, доцент кафедри теорії та методик дошкільної освіти К-ПНУ Ірина Газіна зазначила:

«Без перебільшення, значення схожих наукових форумів є надзвичайно великим, особливо сьогодні в нелегкі часи для нашої України, її освітньої галузі. І те, що ми маємо змогу здійснювати освітній процес, займатися наукою, організовувати такі конференції, маємо завдячувати нашим захисникам, воякам Збройних сил України, які ціною свого життя дають нам можливість жити і працювати сьогодні та думати про майбутнє». Читати далі

«СКАЖЕМО НІ НАСИЛЛЮ! Розуміння та протидія насиллю»: профілактичний майстерклас від соціально-психологічної служби К-ПНУ для здобувачів вищої освіти

8 травня соціально-психологічна служба університету провела профілактичний майстерклас «СКАЖЕМО НІ НАСИЛЛЮ! Розуміння та протидія насиллю».

Усі учасники заходу отримали можливість: Читати далі

Університет Огієнка вітає з Днем Європи

Цьогоріч Україна вдруге відзначає День Європи разом зі своїми партнерами та друзями. Ця важлива подія свідчить про нашу єдність та цілісну мету, яка полягає у відстоюванні спільних цінностей та прагненні до мирного й демократичного майбутнього.

Університет Огієнка висловлює слова вдячності за підтримку, яку ми отримуємо від наших європейських закладів-партнерів. Нехай наша співпраця сприятиме утвердженню свободи, гідності і демократичних цінностей європейських держав. Наша сила – в єдності!

Із Днем Європи!

Оголошено новий конкурс на участь у Програмі ЄС Еразмус+

У межах підписаної міжінституційної угоди з Академією образотворчих мистецтв імені Яна Матейка оголошено конкурс на участь у Програмі ЄС Еразмус+ КА171: Міжнародна кредитна мобільність для студентів спеціальностей 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація та 014 Середня освіта (образотворче мистецтво).

Тривалість міжнародної академічної мобільності: з 1 жовтня 2024 р. до 10 лютого 2025 р. Читати далі

Гібридне гостьове заняття-тренінг «Теоретико-практичні аспекти використання ігрових технологій з дітьми дошкільного віку у взаємодії закладу дошкільної освіти та сім’ї»

На кафедрі теорії та методик дошкільної освіти відбулося гібридне гостьове заняття-тренінг на тему: «Теоретико-практичні аспекти використання ігрових технологій з дітьми дошкільного віку у взаємодії закладу дошкільної освіти та сім’ї», яке організували кандидат педагогічних наук, доцент, в.о. завідувача кафедри дошкільної освіти Ольга Мельникова, викладач кафедри дошкільної освіти в межах дисципліни «Педагогіка дошкільна з історією» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Ірина Найдюк та кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методик дошкільної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Тетяна Бабюк. Для реалізації практичної частини та проведення тренінгу було запрошено директора закладу дошкільної освіти №1 «Ромашка» загального розвитку Христинівської міської ради Черкаської області Жанну Царук. Читати далі

«Побудова позитивної життєвої перспективи: розвиток життєвих навичок у часи невизначеності»: програма для здобувачів вищої освіти

Упродовж грудня 2023 р. – травня 2024 р. для здобувачів освіти, які навчаються у закладах вищої та професійно-технічної освіти нашого міста, а саме: Камʼянець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, НРЗВО КП Державний інститут, ВСП КП фаховий коледж НРЗВО Камʼянець-Подільський державний інститут, Подільський професійний коледж, була реалізована програма «Побудова позитивної життєвої перспективи: розвиток життєвих навичок у часи невизначеності». Читати далі

«Скарби Івасюка»: концерт за участю Народної хорової капели «МЕЛОС» та студентів класу вокалу Любові Мартинюк

14 травня о 15:30 за участю Народної хорової капели «МЕЛОС» та студентів класу вокалу доцента кафедри музичного мистецтва Любові Мартинюк (концертмейстерка – Ірина Федорова) відбудеться концерт «Скарби Івасюка».

Захід проходитиме в хоровій залі мистецького корпусу К-ПНУ (вул. Степана Бандери, 47).

Запрошуємо всіх охочих!

Кафедра музичного мистецтва

Актуальні вакансії

До уваги випускників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка!

Одним із пріоритетних завдань університету є допомога випускникам у виборі місця роботи для подальшого успішного працевлаштування та кар’єрного зростання.

Відділ профорієнтаційної роботи, доуніверситетської підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників університету пропонує щотижневу рубрику «Актуальні вакансії». Читати далі

«Оцінювання в НУШ. Як оцінювати без знецінювання»: тренінг учителя Наталії Рудніцької

09 травня о 13:30 відбудеться тренінг учителя української мови та літератури, зарубіжної літератури, учителя-методиста, експерта Державного стандарту базової освіти й профільної освіти, учителя Всеукраїнської школи онлайн, тренера НУШ Наталії Рудніцької на тему: «Оцінювання в НУШ. Як оцінювати без знецінювання».

Зустріч проходитиме в головному корпусі Університету Огієнка (вул. Огієнка, 61).

Запрошуємо всіх охочих!

Кафедра германських мов і
зарубіжної літератури

НМТ – 2024: мінімальні бали для вступу до ЗВО

Для того щоб отримати можливість брати участь у конкурсному відборі, вступники до закладів вищої освіти мають набрати мінімально можливу кількість тестових балів з кожного предмета НМТ.

Ці мінімальні, або порогові бали, щорічно визначає Міністерство освіти і науки.

У 2024 році для подолання порогових значень і участі в конкурсному відборі учасникам НМТ достатньо надати 15% правильних відповідей з кожного предмета (для порівняння, у 2023 році вступникам достатньо було надати 10% правильних відповідей, і порогові бали були трохи нижчими). Читати далі