Творчість – наше кредо

У світ огієнкової поезії 12 квітня 2016 року поринули студенти четвертого курсу 41 ур групи факультету української та журналістики. У 308 аудиторії центрального корпусу К-ПНУ імені Івана Огієнка відбулося заняття з української літератури, на якому під вмілим керівництвом Атаманчук Вікторії Петрівни, студенти четвертого курсу спробували втілити ідейний зміст поезій  у творчих інсталяціях. Заняття інноваційного типу допомагають розвинути творчу уяву та  відчути ідейно-емоційну  навантагу поетичних творів, що безперечно впливає на сприйняття творчості геніального діяча української культури. Вдало підібрана музика та фрагменти фільму про Івана Огієнка створили цікаву робочу атмосферу. Осмислену поезію студенти інтерпретували в оригінальні інсталяції із відповідними коментарями.

Поважнюк Андрій, студент 41 ур групи,
факультету української філології та журналістики