Розвиток цифрової компетентності здобувачів вищої освіти

Вітаємо студентів кафедри туризму та готельно-ресторанної справи з успішним проходженням онлайн-навчання в національній онлайн-школі для підприємців за напрямком  «10 кроків для початку власної справи» на державній освітній платформі «Дія»  Міністерства цифрової трансформації України (osvita.diia.gov.ua).

Електронні сертифікати Міністерства цифрової трансформації отримали студенти: Марія Ковальова, Борис Козак, Катерина Бучковська, Максим Богутський, Костянтин Скоцеляс (група Т1-В18) та магістрантка другого курсу Оксана Степанюк.

Курси з базової цифрової грамотності розроблено для адаптування освітньої політики держави під стратегію її діджиталізації. В основі курсів із цифрової грамотності – загальноєвропейські стандарти викладання та оцінювання цифрової компетентності. Проєкт курує Міністерство цифрової трансформації України. Впроваджено його за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, компаній Google, Microsoft, Академія ДТЕК, CISCO.

Людмила Матвейчук,

професор кафедри туризму та готельно-ресторанної справи,

доктор наук із державного управління, член НСЖУ