З Днем Соборності України!

Щороку 22 січня ми відзначаємо День Соборності України – пошановуємо та увічнюємо важливу національну подію, коли в 1919 році на площі Софіївського собору привселюдно й урочисто було проголошено ухвалу Акту Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Це був сміливий і життєствердний вияв давнього прагнення українців мати одну соборну мову й державу, відтоді ми – єдиний народ і єдина наша Україна!

Вітаючи багатотисячне студентство, колектив, усіх випускників університету із цим величним і знаменним днем, дякуємо за самовіддану працю на благо поступу нашої держави, зичимо творчого натхнення, безкінечного завзяття і сили у звершенні задуманих планів, нових перемог і плідних результатів в ім’я утвердження незалежної України, високої духовності та гідності українців.

Нехай глибокий і творчий розум, непохитна віра, щоденна й натхненна праця гуртують нас разом задля здійснення мрії всіх українців – процвітання та щасливого майбутнього Батьківщини.

У єдності – наша сила, і поступ, і доля!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою – ректор К-ПНУ Сергій Копилов,

голова профкому працівників університету Борис Коваленко