«Три хвилі» локальних онлайн-тренінгів в К-ПНУ в межах реалізації програми Британської Ради в Україні «Active Citizens»

16 квітня ректор К-ПНУ Сергій Копилов підписав річний звіт Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка – партнера програми Британської Ради «Активні Громадяни». У звіті подано інформацію щодо проведення «трьох хвиль» локальних online-тренінгів, які здійснила команда нашого університету в період з 09 грудня 2020 р. до 31 березня 2021 р. за фінансової підтримки Британської Ради.

Співпраця Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка з Британською Радою в Україні, що розпочалася 02 квітня 2018 р. в межах реалізації програми «Active Citizens», триває впродовж трьох років. З грудня 2020 р. команда К-ПНУ розпочала активно впроваджувати віртуальні локальні тренінги, розширюючи мережу «Активних Громадян» в Україні.

Створюємо простір небайдужих і активних людей у своїй громаді та країні!

Алла Хоптяр,
координатору проєкту в К-ПНУ