Майстерклас «Україна – єдина країна» у межах створеного Освітнього Хабу Хмельниччини

26 квітня кафедра теорії та методик початкової освіти організувала й провела майстерклас «Україна – єдина країна» у межах створеного Освітнього Хабу Хмельниччини. Проєкт об’єднав Хмельницьку військову адміністрацію, Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької ОВА, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Асоціацію інноваційної та цифрової освіти, комп’ютерної академії IT STEP, Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, навчальні заклади професійної освіти.

Модерував захід Анатолій Ковальчук, старший викладач кафедри. Учасники майстеркласу опанували технологію виготовлення ляльки-кутасика – символа української ідентичності. Виготовляючи ляльку, майстри поринули в творчий процес в особливо піднесеному настрої під виконання національно-патріотичних пісень із вірою в нашу Перемогу! Усі вироби будуть передані нашим Захисникам.Університет продовжує реалізовувати проєкти в межах Освітнього Хабу. Стежте за новинами на сайті К-ПНУ.

Разом до Перемоги! Слава Україні!

Наталія Гудима, завідувач кафедри теорії та методик початкової освіти