Відбулося чергове засідання вченої ради університету

29 листопада відбулося чергове засідання вченої ради К-ПНУ.

Відповідно до порядку денного засідання керівник навчально-методичного центру забезпечення якості освіти Геннадій Бесарабчук ознайомив присутніх із  результатами загальноуніверситетського моніторингу якості освітніх програм у контексті реалізації Стратегії розвитку Камʼянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка на 2020-2030 роки.

Декан факультету іноземної філології Алла Хоптяр поінформувала про стан забезпечення якості підготовки фахівців за освітньо-професійними програмами спеціальностей фізико-математичного факультету.

Учасники засідання розглянули питання щодо результатів роботи кафедри археології, спеціальних історичних правознавчих дисциплін та кафедри спорту і спортивних ігор за 2017-2022 рр. і перспективи їх розвитку (доповідали: завідувач кафедри археології, спеціальних історичних і правознавчих дисциплін Олександр Федьков та завідувач кафедри спорту і спортивних ігор Микола Прозар).

За результатами засідання ухвалено відповідні рішення.