До змісту

Порядок денний: 1. Обговорення та затвердженя Положення про обрання представників із числа студентів для участі у виборах ректора Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. 2. Інші. Відповідальні за проведення: Студентський сенат e-mail: navch_vihov_dept@kpnu.edu.ua

5 грудня в нашому університету відбулася дуже цікава й захоплива вистава “Звичайне чудо”. Виставу презентувала театральна студія «Елевсія», художнім керівником якої є Наталія Дворніцька. Студенти факультету іноземної філології наповнили виставу незабутніми емоціями та оригінальною грою.

3 грудня 2019 року кафедра корекційної педагогіки та інклюзивної освіти провела низку заходів до Міжнародного дня осіб з інвалідністю: – разом із спільнотою «Віра і Світло» проведено годину спілкування «Усі ми різні, але всі ми рівні».

XVII Східна зимова школа призначена для студентів гуманітарних спеціальностей останнього року навчання віком до 25 років. Студенти мають виконувати дипломну роботу з історії та сучасності Центральної та Східної Європи . Програма зимової школи – це різні лекції, семінари, зустрічі, культурні…

3 грудня 2019 року у Подільському державному аграрно-технічному університеті відбувся круглий стіл «Українська народна вертепна драма як феномен національної культури». Вже вкотре Подільський державний аграрно-технічний університет проводить захід спільно з колегами з К-ПНУ імені Івана Огієнка.

21-23 листопада в Києві відбулася Міжнародна конференція “Від палеоліту до козацької України”, присвячена 100-річчю від дня народження відомого українського археолога Дмитра Яковича Телегіна. Організатори конференції – Інститут археології НАН України та Національний університет Києво-Могилянська академія.

Профком працівників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка запрошує 27 грудня дітей працівників університету на новорічний ранок. Свято розпочнеться о 14:00 год, місце проведення – їдальня університету.

Із 29 листопада по 2 грудня науково-педагогічні працівники кафедри слов’янської філології та загального мовознавства Наталія Стахнюк і Вікторія Ринда, а також провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків Людмила Коновальчук взяли участь у науково-методичних семінарах для викладачів.

З 24 листопада до 3 грудня в столиці Японії місті Токіо проходив Чемпіонат світу зі стрибків на батуті (акробатичній доріжці), на якому розігрувалося 10 ліцензій на Всесвітні Ігри – 2021 в США (м. Бірмінгем). Одну із ліцензій виборола Дарина Козярська, студентка…

1 грудня спільнота земної кулі відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який почали відзначати з 1988 року. Тоді міністри охорони здоров’я всіх країн закликали до соціальної терпимості й поширення інформації про цю хворобу. Відтоді цей день відзначають щороку.

Одним із визначальних чинників якості вищої освіти є дотримання академічної доброчесності – етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання й провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання…