День: 14.04.2020

Університет на дистанційному

Сьогодні своїм цінним досвідом ділиться:

Анжеліка Попович, доктор педагогічних наук, доцент кафедри української мови:

«У процесі викладання дисциплін «Стилістика і культура української мови», «Методика навчання української мови», «Методика навчання української мови в закладі вищої освіти» на факультеті української філології та журналістики використовую технології дистанційного навчання. Беззаперечну перевагу для мене має об’єктно-модульне динамічне середовище навчання Moodle. Надзвичайно обмежено (лише для з’ясування окремих термінових питань) послуговуюся додатком Viber і системою обміну миттєвими повідомленнями Facebook Messenger.

Читати далі

Перемога на Всеукраїнському конкурсі

8-9 квітня на базі факультету історії та права Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбувся підсумковий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія та археологія».

Для участі в конкурсі було надіслано 111 робіт із 62 закладів вищої освіти.

Відповідно до рішення галузевої конкурсної комісії переможцями було визначено 28 осіб.

Дипломом II ступеня за перемогу в конкурсі нагороджено Максима Сльозкіна, студента ІV курсу історичного факультету. Його робота «Газета «Громадська думка» як джерело з історії соціально-політичних процесів в Наддніпрянській Україні в період Першої російської революції» посіла 9-те місце в загальному рейтингу (науковий керівник – Олександр Федьков, доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін).

Вітаємо Максима з перемогою та бажаємо успіхів у подальшій науковій та дослідницькій роботі!

Пресцентр університету