День: 30.04.2020

Історія успіху випускника К-ПНУ

Нещодавно в університеті стартував проєкт «Історія успіху випускника Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка», ініційований відділом навчально-виховної роботи і гуманітарної освіти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.
Мета проєкту – відновлення діяльності Асоціації випускників університету, сприяння налагодженню комунікації між випускниками, утвердження позитивного іміджу вишу.
Вам цікаво, де працюють випускники університету, в чому секрет їхнього успіху, – про це та інше читайте в рубриці «Історія успіху випускника К-ПНУ».

Пишаємося випускниками Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка!

РУСЛАН ГЕРАСИМЕНКО: «Розум відчинить перед вами будь-які двері»

Герасименко Руслан – випускник історичного факультету 2014 року (кваліфікація бакалавр історії). Програмний директор Радіо Relax (радіохолдинг TAVR Media), контент-редактор онлайн-радіостанції Новий рок, учасник команди ранкового шоу «[КАМТУГЕЗА]» (Радіо ROKS).

Читати далі