30 листопада 2020 року в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка розпочалася реалізація проєкту навчально-методичного центру забезпечення якості освіти «Школа професійного розвитку викладачів Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка» (затверджено вченою радою університету 28 серпня 2020 р.) (далі-Проєкт), який створено для проведення в університеті заходів із удосконалення системи забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти (системи внутрішнього забезпечення якості) й системного розвитку науково-педагогічних працівників університету на постійній основі.

Контингент Проєкту: науково-педагогічні працівники університету зі стажем роботи в закладах вищої освіти до 3 років.

До проведення занять (тренінгів) залучено провідних науково-педагогічних працівників університету, керівників структурних підрозділів та адміністрації вишу.

Більше інформації про Проєкт розміщено на офіційному вебсайті  навчально-методичного центру забезпечення якості освіти у розділі “Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників”.

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти