“Кава з ректором”

02 грудня відбулася чергова зустріч ректора К-ПНУ Сергія Копилова зі студентством у межах проєкту «Кава з ректором». З огляду на карантинні обмеження спілкування проходило в режимі онлайн на платформі Google Meet та в соціальній мережі Instagram. Під час зустрічі студенти отримали відповіді на актуальні питання щодо організації освітнього процесу в період карантину, проживання студентів у гуртожитках, особливостей надання пільг соціально незахищеним категоріям населення, можливостей академічної мобільності, проходження практики закордоном, перспектив успішного працевлаштування та ін. Сергій Анатолійович побажав здобувачам вищої освіти міцного здоров’я, наснаги та успіхів у складанні екзаменаційної сесії.

Пресцентр університету