ІІ призове місце наших студентів у півфіналі обласного конкурсу бізнес-проєктів «Живи та працюй на Хмельниччині!»

Вітаємо студентів групи T1-B18 Максима Богутського, Катерину Бучковську, Марію Ковальову, Бориса Козака та керівника проекту, професора кафедри туризму та готельно-ресторанної справи доктора наук з державного управління Людмилу Матвейчук з успішним ІІ місцем у півфіналі обласного заочного конкурсу бізнес-проєктів «Живи та працюй на Хмельниччині!» серед учнів закладів професійно-технічної освіти та студентів закладів вищої освіти Хмельницької області.

Мета проєкту – створення готельного підприємства, яке може не лише задовольнити потреби сучасного туриста, але й мінімізувати негативний вплив на екологію; вдосконалення та розширення туристичної інфраструктури міста й надання робочих місць місцевому населенню. В межах проєкту змістовно описано цей напрям підприємницької діяльності та проаналізовано сучасний ринок туристичних послуг Поділля і його складову – інфраструктуру готельних послуг; розроблено маркетинговий, організаційний та фінансовий план, проведено оцінку ризиків.

Характерною особливістю авторського бізнес-проєкту «Еко-готель Stone flower» є те, що його розроблено крізь призму сучасних процесів цифровізації України для адаптування бізнесу під стратегію діджиталізації країни. Студенти – учасники конкурсу – максимально використали спектр державних цифрових послуг для бізнесу, інформаційні ресурси публічних органів, банківських установ та бізнесових структур, а також свої професійні та цифрові уміння й навички, яких вони набули в національній онлайн-школі для підприємців за напрямком  «10 кроків для початку власної справи» на державній освітній платформі «ДіЯ» Міністерства цифрової трансформації України.

Людмила Матвейчук, професор кафедри туризму та готельно-ресторанної справи