Вітаємо з успішною акредитацією освітніх програм

15 грудня на черговому засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти було ухвалено рішення про успішну акредитацію таких освітніх програм К-ПНУ імені Івана Огієнка: освітньої програми другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 061 Журналістика та освітньої програми «Туризмознавство» зі спеціальності 242 «Туризм».

Щиро вітаємо гарантів освітніх програм Олександра Волковинського, доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри журналістики, і Стефанію Баженову, завідувачку кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, докторку історичних наук, професорку кафедри, а також науково-педагогічні колективи цих кафедр. Бажаємо всім міцного здоров’я, невичерпної енергії, здійснення творчих задумів. Щоб кожен новий день був щедрим для Вас на успіхи та перемоги, багатим на особисті досягнення й благородні справи.

Пресцентр університету