Першокурсники-економісти тримають курс на діджиталізацію!

Студенти першого курсу економічного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка ( спеціальності “Облік і оподаткування”, “Економіка підприємства”, “Підприємництво, торгівля”)  успішно виконали Національний тест на цифрову грамотність. Тест “Цифрограм”був запропонований Міністерством освіти і науки України на національній онлайн-платформі “Дія. Цифрова освіта”. Студентів організував для проходження тесту доцент кафедри економіки підприємства Семенець І.В.Учасники цього заходу отримали сертифікати.

Молодь відзначила важливість підтримки процесів діджиталізації сучасної економіки України. Майбутні економісти планують і надалі підвищувати рівень цифрової грамотності як однієї з найважливіших своїх професійних компетентностей.

Бути в тренді досягнень сучасної економічної науки й практики – пріоритет нашої прогресивної команди!

Вероніка Буторіна, старший викладача кафедри економіки підприємства