Чергове засідання вченої ради

Засідання вченої ради університету, яке відбулося 24 грудня 2020 року в конференц-залі К-ПНУ, ректор Сергій Копилов розпочав із вручення сертифікатів науково-педагогічним працівникам та аспірантові за проведення онлайн-семінарів у межах міжнародного проєкту «Зміни педагогічних факультетів та університетів у XXI ст.», який організував Університет Масарика спільно з нашим університетом за підтримки Чеської агенції розвитку, а саме: Анатолію Філінюку, завідувачеві кафедри історії України, Людмилі Марчук, завідувачці кафедри української мови, Наталії Бахмат, заступниці декана з наукової роботи та інформатизації освітнього процесу, Наталії Мазур, завідувачці кафедри економіки  підприємства, Анжеліці Попович, доцентці кафедри української мови,  Маріанні Плахтій, керівниці відділу наукової роботи, Геннадієві Бесарабчуку, керівникові навчально-методичного центру забезпечення якості освіти, Зореславі Шевчук, методистці вищої категорії навчального відділу та Антонові Ковальчуку, аспірантові К-ПНУ.

Після вручення було розглянуто питання порядку денного. Гаранти освітньо-наукових програм Анатолій Філінюк, завідувач кафедри історії України, та Світлана Миронова, завідувачка кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти, ознайомили членів онлайн-засідання вченої ради, з результатами акредитаційної експертизи та шляхами вдосконалення освітньо-наукових програм спеціальностей 032 Історія та археологія (ОНП Історія та археологія); 016 Спеціальна освіта (ОНП Спеціальна освіта) ступеня вищої освіти “доктор філософії”.

Віктор Щирба, декан фізико-математичного факультету, проаналізував кадрове й технологічне забезпечення підготовки фахівців спеціальностей 014 Середня освіта (Математика) та 014 Середня освіта (Фізика) фізико-математичного факультету відповідно до вимог Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. №1187 (зі змінами).

Онлайн-засідання вченої ради  проходило на платформі Google Meet.

Пресцентр К-ПНУ