Дисертації науково-педагогічних працівників, докторантів та аспірантів К-ПНУ, захищені у 2020 році

Відповідно до вимог МОН України важливим показником в оцінці діяльності закладу вищої освіти  є якісний склад професорсько-викладацького корпусу, тобто відношення (у %) кількості штатних науково-педагогічних із науковими ступенями і вченими званнями до загальної кількості штатних науково-педагогічних працівників.

У 2020 році загальна кількість штатних науково-педагогічних К-ПНУ становила 384 особи, а кількість штатних науково-педагогічних працівників із науковими ступенями і вченими званнями – 323 особи, тобто якісний склад – 84,1 % (у 2014р. – 68%; у 2015р. – 70,7%; у 2016р. – 75,5%; у 2017р. – 78,3 %, у 2018р. – 81 %, у 2019р. – 83,3 %). Отже, останніми роками ми спостерігаємо позитивну динаміку (зростання) якісного складу штатних викладачів нашого університету.

Загалом підвищення кваліфікації викладацьких кадрів здійснюють за кошт навчання в аспірантурі та перебування в докторантурі К-ПНУ, інших закладів вищої освіти та наукових установ Національної академії наук України і галузевих академій.

У 2020 році викладачі, аспіранти і докторанти університету успішно захистили 4 кандидатські і 3 докторські дисертації.

Науково-педагогічні працівники та докторанти університету, які у 2020 році захистили докторські дисертації:

• Іванюк Віталій Анатолійович, завідувач кафедри інформатики (08.07.2020 р.) – технічні науки; науковий консультант – доктор технічних наук, професор Федорчук В.А.;
  • Михальська Світлана Анатоліївна, доцент кафедри корекційної педагогіки та інклюзивної освіти (23.11.2020 р.) – психологічні науки;
  • Онуфрієва Ліана Анатоліївна, завідувач кафедри загальної та практичної психології (26.12.2020 р.) – психологічні науки.

Науково-педагогічні працівники, аспіранти та здобувачі університету, які в 2020 році захистили кандидатські дисертації:

• Калуцький Сергій Сергійович (26.02.2020 р.; науковий керівник – доктор історичних наук, професор Степанков В.С.) – історичні науки;
  • Утьосова Олена Іванівна (15.09.2020 р.; науковий керівник – кандидат психологічних наук, доцент Гаврилов О.В.) – педагогічні науки;
  • Бесарабчук Геннадій Володимирович (24.09.2020 р.; науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор Кучинська І.О.) – педагогічні науки;
  • Марціновська Ірина Петрівна (21.12.2020 р.; науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор Миронова С.П.) – педагогічні науки

3 кандидатські дисертації захистили випускники аспірантури нашого університету (75% дисертацій).

Іван Конет, проректор з наукової роботи, доктор фізико-математичних наук,

професор, заслужений діяч науки і техніки України