День: 16.02.2021

Нова група слухачів Лінгвістичного центру розпочинає опановувати англійську мову

Нова група слухачів (Ang1. A2) Лінгвістичного центру розпочинає вивчення іноземної мови. Найближчих чотири місяці слухачі опановуватимуть англійську рівня Beginner відповідно до Загальноєвропейських рекомендацій із мовної освіти. Після завершення курсу вони поповнять словниковий запас і опанують уміннями сприйняття англійської мови на слух. Це дасть змогу оволодіти комунікативними навичками в повсякденному житті та вільно спілкуватися за кордоном.

Вітаємо з початком навчання Геннадія Бесарабчука, керівника навчально-методичного центру забезпечення якості освіти, Олену Бєлову, доцента кафедри логопедії та спеціальних методик, Володимира Лисака, завідувача кафедри менеджменту, Віталія Ткачука, доцента кафедри економіки підприємства, Вадима Чаплінського, старшого викладача кафедри економіки підприємства, Наталію Брагіну.

Бажаємо всім слухачам наснаги, наполегливості та успіхів в опануванні іноземної мови!

Лінгвістичний центр

Чемпіонат України серед молоді з боротьби самбо

З 04 до 07 лютого в м. Харків пройшов чемпіонат України серед молоді з боротьби самбо. Змагання відбулися в місцевому Палаці спорту. Загалом у турнірі брали участь майже шість сотень спортсменів із 22 регіонів України. Студенти факультету фізичної культури Владислав Кирилюк і Владислав Холод стали чемпіонами чемпіонату України, Дембовський Данило виборов 3 місце.

Щиро вітаємо спортсменів і бажаємо натхнення на нові досягнення!

Спортивний клуб

«Зимові забави»: запалення олімпійського факела, лижні змагання та вокальний конкурс

12 лютого 2021 року в межах щорічних “Зимових забав” було проведено лижну гонку під керівництвом завідувача кафедри легкої атлетики з методикою викладання Леоніда Гурмана. Учасники лижної гонки, подолавши відведений відрізок дистанції, отримали нагороди.

13 лютого 2021 року на території комплексу “Гала Готель”  було проведено спортивно-розважальний захід «Зимові забави», співорганізаторами якого є кафедра легкої атлетики з методикою викладання (завідувач кафедри,  кандидат педагогічних наук, доцент Леонід Гурман).

Спеціально запрошений гість заходу – Олександр Бортюк, український бобслеїст, майстер спорту міжнародного класу, учасник двох зимових Олімпійських ігор (1992 та 1994 р.р.), котрий разом з одним із учасників заходу, Глебом Воронецьким несли справжній олімпійський факел.

Читати далі

Максим Лю – бронзовий призер Кубку України з греко-римської боротьби

З 8 до 11 лютого в м. Черкаси пройшов Кубок України з греко-римської боротьби. Студент 4 курсу факультету фізичної культури Максим Лю виборов бронзову нагороду.

Вітаємо спортсмена з перемогою!

Спортивний клуб