День: 24.02.2021

Опитування здобувачів вищої освіти щодо виявлення онкологічних захворювань

Відповідно до розпорядження ректора університету Сергія Копилова №20 від 23 лютого 2021 року “Про організацію опитування здобувачів вищої освіти університету через анкету «Раннє виявлення онкологічних захворювань» з 23 лютого до 05 березня 2021 року в університеті проводитимуть опитування здобувачів вищої освіти денної форми, ініційоване КНП «Хмельницький обласний центр громадського здоров’я».

Просимо здобувачів вищої освіти взяти участь в опитуванні, перейшовши за покликанням.

Музей історії К-ПНУ відзначає 50-річчя від дня відкриття!

Музей історії університету є важливим науковим та культурним осередком Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Сучасні стенди та експонати відтворюють історію навчального закладу як одного з провідних освітніх, наукових і культурних закладів Західної України. Створенню Музею історії К-ПНУ передувало накопичення значної кількості історичних фактів, документів, різноманітних видань, рукописів, світлин, пов’язаних з його історією, що потребували систематизації та подальшого вивчення.

Ректор інституту І. Івах знайомить з експозицією музею Міністра освіти УРСР О. Маринича (1972 р.)

Наприкінці 1960-х рр., відповідно до розпорядження ректора педагогічного інституту доцента І. Іваха, працівники кабінету естетичного виховання (завідувач – доцент, кандидат філософських наук А. Грицюк) започаткували оформлення на четвертому поверсі головного корпусу (вул. Московська, 61) першої експозиції Музею історії.

Читати далі