День: 10.02.2021

Опитування здобувачів вищої освіти щодо організації освітнього процесу в К-ПНУ за допомогою технологій дистанційного навчання

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти К-ПНУ запрошує здобувачів вищої освіти взяти участь в онлайн-опитуванні шляхом заповнення анкети «Якість організації освітнього процесу в К-ПНУ за допомогою технологій дистанційного навчання» в межах реалізації Плану заходів з оцінювання якості освітньої діяльності та якості вищої освіти в К-ПНУ на ІІ  семестр 2020-2021 н. р..

Опитування розпочинається 11 лютого 2021 р. за сприяння заступників деканів факультетів з навчальної роботи та забезпечення якості вищої освіти і голів студентських рад факультетів.

Участь здобувачів вищої освіти в опитуванні є дуже важливою!

Навчально-методичний центр забезпечення якості освіти

Студенти К-ПНУ – призери Кубку України з легкої атлетики

05 лютого 2021 року в Києві відбувся Кубок України з легкої атлетики в приміщенні. Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка на змаганнях представляв студент 1 курсу магістратури факультету фізичної культури, майстер спорту України Богдан Чорномаз та майстер спорту України Наталія Пироженко-Чорномаз.

За результатами змагань Богдан Чорномаз виборов золото з бігу на 60 м з/б (1.067) з результатом 7.92, а Наталя Пироженко-Чорномаз посіла срібну сходинку на п’єдесталі з бігу на 400 м з результатом 54.98.

Спортивний клуб