Лижна та ковзанярська практика

З 25 січня 2021 року розпочалася навчальна практика із зимових видів спорту для здобувачів вищої освіти 3 курсу спеціальності 017 Фізична культура і спорт.

Якщо в перший тиждень студенти працювали на лижоролерах, то з 01 лютого, завдяки сприятливим погодним умовам, вони працюють вже на лижах. Враженнями про проходження навчальної практики ділиться студентка групи Fks1-b18 Вікторія Гуменюк: «Дуже цікаво, це щось нове. Особливо, коли спочатку були лише теоретичні знання, а зараз це все відбувається на практиці. Раніше, ми були знайомі з катанням на гірських лижах, а зараз опановуємо техніку бігових лиж. Ця практика є доречною для здобуття нових компетентностей майбутнього фахівця у сфері фізичної культури і спорту. Це цікаво, весело і дуже захопливо!».

Спортивний клуб