Наукові праці студентів і викладачів К-ПНУ, опубліковані у 2020 році

28 січня 2021 року на засіданні вченої ради університету підбито підсумки наукової та науково-технічної діяльності Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за 2020 рік (доповідач – проректор з наукової роботи Іван Конет).

Результати активної наукової діяльності науково-педагогічних працівників університету опубліковано в окремих виданнях, статтях, матеріалах і тезах наукових форумів різних рівнів (міжнародних, всеукраїнських, регіональних). Зокрема, побачили світ 45 монографій, 109 навчальних посібників, тобто 154 окремих видань. Опубліковано також 1112 статей науково-педагогічних працівників університету в журналах і збірниках наукових праць. Зокрема, 20 публікацій викладачів К-ПНУ зафіксовано в науковометричній базі Scopus, 18 публікацій – в базі Web of Science.

Загалом у 2020 р. 52 науково-педагогічні працівники університету опублікували результати своїх наукових досягнень у наукових виданнях, внесених до наукометричних баз Scopus та Web of Science,з-поміж них: Бахмат Н.В., Беркещук І.С., Братиця Г.Г., Брижатий Є.І., Буйняк М.Г., Вержиховська О.М., Веселовська Т.Є., Галаманжук Л. Л., Глушковецький А.Л., Гордій Н.М., Гуцал А.Ф., Данилюк О.І.,Добринчук О.О., Докучина Т.О., Єдинак Г.А., Завальнюк О.М., Заікін А.В., Зданюк В.В., Зданюк Т.В.,  Калинюк Т.В., Каньоса Н.Г.,  Клюс О.А., Колодій В.А., Комарніцький О.Б., Конет І.М, Копилов С.А., Кушнір О.К., Мазур В.А., Марчук Л.М., Мельник Л.П., Микуляк М.І., Миронова С.П., Михальська С.А., Онуфрієва Л.А., Опалюк Т.Л., Паур І.В., Пилипюк Т.М.,  Прозар М.В., Раєвська Я.М., Рарицький О.А., Рарок Л.А., Рарок О.В., Рубановська Н.В., Свідер І.А., Супрович Т.М., Тютюник О.С., Федьков О.М., Філінюк А.Г., Фрасинюк Н.І., Хоптяр А.Ю., Чайковська О.М., Ящишина І.В.

Зауважимо, що у 2020 році студенти та магістранти К-ПНУ підготували 710 публікацій.

Отже, незважаючи на деяке зниження загальної кількості публікацій, ми спостерігаємо позитивну динаміку в якості наукових публікацій викладачів університету і сподіваємося, що ця тенденція буде збережена у 2021 році.

Іван Конет, проректор з наукової роботи,

доктор фізико-математичних наук, професор,

заслужений діяч науки і техніки України