Всеукраїнська олімпіада Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

Шановні вступники!

Запрошуємо вас до участі у всеукраїнських олімпіадах Камянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Всеукраїнські олімпіади проводитимуть із таких предметів: українська мова та література, історія України, математика, фізика, біологія, хімія, географія, англійська мова, німецька мова.

Не втрачайте можливість збільшити свої шанси під час вступу до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка!

Олімпіади проводитимуть у два тури.

Терміни проведення:

І (дистанційний) тур: 08 лютого 2021 р. – 15 березня 2021 р.;

ІІ (очний) тур: 15 квітня 2021 р. – 30 квітня 2021 р.

До участі в другому турі допускатимуть учасників, які набрали не менше 75% балів у першому турі.

Переможцям всеукраїнських олімпіад Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка будуть зараховані додаткові бали (від 1 до 20) до одного з предметів сертифіката ЗНО під час вступу на спеціальності: 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта, 014.04 «Середня освіта (Математика)», 014.05 «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)», 014.07 «Середня освіта (Географія)», 014.08 «Середня освіта (Фізика)», 091 «Біологія», 101 «Екологія», 106 «Географія».

Три кроки до успіху:

Крок 1. Зареєструватися для участі в олімпіаді за покликанням.

Крок 2. Виконати завдання першого туру (Виконане завдання потрібно наділати на електронну адресу proforient_dept@kpnu.edu.ua або поштовим листом на адресу: вул. Огієнка, 61, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, 32300).

Крок 3. Приїхати до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка для участі в другому турі олімпіади.

Отримайте додаткові бали для участі в конкурсному відборі

вступників і станьте студентом

Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка!

Детальна інформація на сайті proforient.kpnu.edu.ua у розділі «Всеукраїнські олімпіади»

E-mail: proforient_dept@kpnu.edu.ua

Телефони: (067) 302 17 83, (068) 338 16 89

Адреса: вул. Огієнка, 61, кабінет № 320