Засідання ректорату: підготовка до акредитації ОПП, організація навчання іноземних громадян і соціально-психологічний супровід учасників освітнього процесу К-ПНУ

11 лютого відбулося чергове засідання ректорату, на якому було обговорено низку актуальних питань щодо діяльності університету, зокрема було заслухано виступи гарантів освітніх програм – доктора сільськогосподарських наук, професора Олександра Любинського та кандидата економічних наук, доцента Ірини Андрейцевої (ОПП «Управління персоналом та економіка праці») про стан підготовки до акредитації освітньо-професійних програм «Екологія» зі спеціальності 101 Екологія та «Управління персоналом та економіка праці» зі спеціальності 073 Менеджмент першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. До обговорення долучився проректор з науково-педагогічної роботи Василь Кобильник.

Особливості організації навчання іноземних громадян та осіб без громадянства в університеті проаналізувала Тетяна Сторчова, керівник відділу міжнародних зв’язків.

Про стан організації соціально-психологічного супроводу учасників освітнього процесу в університеті та основні завдання щодо його поліпшення доповіла Юлія Данчук, старший викладач кафедри загальної та практичної психології, відповідальна за забезпечення діяльності соціально-психологічної служби К-ПНУ.

За результатами розгляду питань було ухвалено відповідні рішення.