ІІІ етап Кубку України з волейболу серед жіночих команд

З 05 до 07 лютого у Вінницькому національному медичному університеті імені М. І. Пирогова відбувся ІІІ етап Кубку України з волейболу серед жіночих команд. У змаганнях взяли участь три колективи, які представляють Суперлігу України: «Аланта» (м. Дніпро), «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» (м. Рівне), «Галичанка ЗУНУ» (м. Тернопіль) та команда вищої ліги «Білозгар-Медуніверситет» (м. Вінниця). До «фіналу чотирьох» путівки вибороли представниці м. Дніпра та м. Рівного (уперше за історію команди). Незважаючи на поразку, команда «Білозгар-Медуніверситет» отримала неоціненний досвід кубкових баталій та виявила бійцівський характер під час ігор.

До основного складу команди «Білозгар-Медуніверситет» входять студенти фізичної культури К-ПНУ, а саме: Діана Ориш, Єлизавета Лазуренко, Валентина Воротниченко, Валерія Якушева, Дарія Ковальчук, Ольга Павляшик.

Крім того, з гравцями цієї ж команди було проведено профорієнтаційну роботу щодо вступу на факультет фізичної культури у 2021 році.

Микола  Прозар, завідувач кафедри спорту і спортивних ігор