Підбиваємо підсумки акції «Подаруй бібліотеці книгу!»

Не викинь книгу на смітник!

Її віддай в бібліотеку,

Бо книга – скарб, у ній для тебе

Думок і висловів квітник.

Кохання, радість, смуток, біль.

А ще невидані простори

Письменник відкриває в ній.

Тож, дурно книгу не змарнуй,

В бібліотеку подаруй!

Вчасно прочитана книга – величезна удача. Вона може змінити життя, бути кращим другом і наставником. У чудовій книзі можна знайти доречну пораду та однодумців, з книгою можна затишно провести вечір, не почуватися самотнім.

14 лютого – Міжнародний день дарування книг. У 2012 році цю ініціативу започаткувала американка та засновниця відомого сайту дитячої книги Delightful Children’s Books Еммі Бродмур. Захід спрямований на підвищення зацікавлення та доступності книг і бібліотек.

Дарування книг до бібліотеки – це порух душі, безкорисна щедрість і добра воля дарувальника. А факт надходження подарунків до бібліотеки – це показник визнання її значущості в житті університету. «Подаруй бібліотеці книгу!» – це доброчинна акція, яка щороку проходить в К-ПНУ. Упродовж 2020 року до фонду бібліотеки надійшло 1698 примірників книг. Цьому сприяли науково-педагогічні працівники та аспіранти університету, автори книг, видавництва, благодійні організації.

Колектив бібліотеки висловлює щиру вдячність усім учасникам акції за активну участь, особистий внесок у комплектування фонду бібліотеки К-ПНУ, що сприяє інформаційному забезпеченню освітнього процесу та науково-дослідній діяльності. Особливу подяку висловлюємо науково-педагогічним працівникам університету:

• С. А. Копилову, В. А. Дубінському, О. М. Федькову, Л. В. Баженову, О. М. Завальнюку, В. С. Степанкову, Ю. А. Хоптяру, О. Б. Комарніцькому, В. В. Газіну (історичний факультет);
  • Л. А. Онуфрієвій, Т. В. Дуткевич, С. П. Мироновій, Н. Є. Гоцуляк (факультет корекційної та соціальної педагогіки і психології);
  • М. Б. Гусці, В. Й. Мазуру, Е. О. Жигульовій, І. В. Райтаровській (факультет фізичної культури);
  • В. М. Лабунцю, І. О. Кучинській, Н. В. Бахмат, Н. О. Урсу (педагогічний факультет);
  • Н. І. Дворницькій, Н. О. Стахнюк, Т. В. Калинюк, А. В. Уманець (факультет іноземної філології);
  • Н. А. Мазуру, І. В. Семенцю, С. Е. Баженовій (економічний факультет);
  • О. А. Рарицькому, У. М. Крицькій (факультет української філології та журналістики);
  • І. М. Конету (фізико-математичний факультет);
  • Г. В. Чернюк (природничий факультет).

Актуальні та сучасні видання надійшли від громадських товариств та організацій, колег із закладів вищої освіти і видавництв, а саме:

• Національної історичної бібліотеки України;
  • Київського національного університету «Будівництва і архітектури»;
  • Хмельницького обласного літературного музею;
  • Інституту обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України;
  • Інституту спеціальної педагогіки і психології імені М. Ярмаченка;
  • Національного музею «Меморіал жертв Голодомору»;
  • Ужгородського національного університету;
  • Асоціації «Енергоефективні міста України»;
  • Державного підприємства «НКММК «Мистецький арсенал»;
  • видавництв «Наукова думка» та «Українські пропілеї».

Колектив бібліотеки переконаний, що подаровані вами книги знайдуть своїх користувачів та будуть корисними для них, сприятимуть освіті та вихованню молодого покоління, відродженню культури і духовному зростанню.

Нагадуємо, що акція бібліотеки триває. Запрошуємо всіх небайдужих доєднатися до неї і зробити внесок у примноження загальнодоступних книжкових скарбниць. Ознайомитись із переліком подарованої літератури можна в бібліотеці за допомогою списків нових надходжень, на сайті бібліотеки К-ПНУ, а також через виставки нових надходжень. З електронними версіями підручників, наукових збірників, періодичних видань можна ознайомитись в інституційному репозитарії університету ElarK-PNU.

Чекаємо на Ваші подарунки у відділі комплектування та наукової обробки документів та в читальному залі електронної бібліотеки К-ПНУ.

Ірина Кушнір, завідувачка відділу комплектування

та наукової обробки документів