Вітаємо науково-педагогічних працівників К-ПНУ з присвоєнням учених звань!

Вітаємо науково-педагогічних працівників Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, зокрема: кандидата економічних наук Олену Данилюк, кандидата філологічних наук Ольгу Добринчук, кандидата педагогічних наук Тетяну Зданюк, кандидата педагогічних наук Тетяну Калинюк, кандидата економічних наук Оксану Кушнір, кандидата економічних наук Олександра Свідера, кандидата філологічних наук Наталію Фрасинюк, кандидата психологічних наук Оксану Чайковську з присвоєнням ученого звання доцента.

Щирі вітання доктору філологічних наук Олегу Рарицькому з присвоєнням ученого звання професора!

Бажаємо здоров’я, творчого натхнення і невичерпної наснаги для досягнення нових наукових здобутків!