Нова група слухачів Лінгвістичного центру розпочинає опановувати англійську мову

Нова група слухачів (Ang1. A2) Лінгвістичного центру розпочинає вивчення іноземної мови. Найближчих чотири місяці слухачі опановуватимуть англійську рівня Beginner відповідно до Загальноєвропейських рекомендацій із мовної освіти. Після завершення курсу вони поповнять словниковий запас і опанують уміннями сприйняття англійської мови на слух. Це дасть змогу оволодіти комунікативними навичками в повсякденному житті та вільно спілкуватися за кордоном.

Вітаємо з початком навчання Геннадія Бесарабчука, керівника навчально-методичного центру забезпечення якості освіти, Олену Бєлову, доцента кафедри логопедії та спеціальних методик, Володимира Лисака, завідувача кафедри менеджменту, Віталія Ткачука, доцента кафедри економіки підприємства, Вадима Чаплінського, старшого викладача кафедри економіки підприємства, Наталію Брагіну.

Бажаємо всім слухачам наснаги, наполегливості та успіхів в опануванні іноземної мови!

Лінгвістичний центр