“Наші випускники”: кафедра англійської мови продовжує цикл зустрічей із філологами-практиками закладів освіти

18 лютого 2021 року в межах циклу зустрічей із випускниками факультету іноземної філології з метою покращення та вдосконалення ОПП відбувся онлайновий круглий стіл із викладачами різних мовних шкіл: «Advance K-P», «New Way», «English House», «Перші Київські курси», «Лінгвістичний центр КПНУ імені Івана Огієнка».

Серед запрошених були Олена Грицайко, випускниця 2018 року; Олеся Годованюк, випускниця 2020 року; Анастасія Посітко, випускниця 2019 року; Наталія Двулят, випускниця 2020 року; Лілія Закренична, випускниця 2017 року; Анна Ільчишина, випускниця 2017 року (кваліфікації «Магістр середньої освіти. Мова і література (англійська). Викладач англійської мови і зарубіжної літератури. Вчитель англійської мови, німецької мови та зарубіжної літератури».

Організатори зустрічі (завідувач кафедри англійської мови, доктор філологічних наук, професор Марчишина А.А., гаранти освітньо-професійних програм 014 Середня освіта. Мова і література (англійська) та 014 Середня освіта. Мова і література (англійська, німецька) кандидат філологічних наук, доцент Кришталюк Г.А. та кандидат філологічних наук, доцент Барбанюк О.О.) цікавилися передусім думкою наших випускників щодо набутих упродовж навчання в університеті компетентностей, фахових умінь і навичок, які допомогли молодим викладачам самореалізуватися в обраній професії.

Під час жвавої дискусії були озвучені побажання випускників, які б могли посприяти більш якісній підготовці фахівців, передусім щодо посилення прикладного аспекту, зокрема було запропоновано внести дисципліну, яка б орієнтувала випускників на діяльність у певній сфері, розкривала б можливості їхньої фахової затребуваності. З огляду на сучасні умови освітнього процесу, були висловлені побажання внести окремий модуль до курсу з методики навчання іноземних мов чи запровадити в освітній процес окрему дисципліну, яка формуватиме вміння й навички дистанційного навчання і викладання.

Кафедра англійської мови