VІ тур Чемпіонату України серед жіночих команд вищої ліги сезону 2020/2021 років

20-21 лютого у спортивному комплексі Житомирського державного університету імені Івана Франка відбувся VІ тур чемпіонату України серед жіночих команд вищої ліги сезону 2020/2021 років.

У змаганнях взяли участь колективи з м. Чернівців (ВК «Буковинка-ДЮСШ № 4», м. Житомира (ВК «Полісся-2»), м. Івано-Франківська (ВК «ПНУ-Університет») та міста Вінниці (ВК «Білозгар-Медуніверситет»).

Основний склад команди «Білозгар-Медуніверситет» – це здобувачі вищої освіти факультету фізичної культури нашого університету, а саме: Ориш Діана, Лазуренко Єлизавета, Воротниченко Валентина, Якушева Валерія, Ковальчук Дарія, Павляшик Ольга.

Відзначимо, що до основного складу ВК «Буковинка-ДЮСШ № 4» входить магістрантка факультету фізичної культури Олена Федоряк (капітан команди), а до складу ВК «Полісся-2» – випускниця факультету іноземної філології Олександра Матвійчук.

За результатами змагань команда «Білозгар-Медуніверситет» здобула дві перемоги та утримує одноосібне лідерство в чемпіонаті, набравши 37 очок. Найближчими суперниками команди є ВК «Полісся-2» та «Фогтланд», які набрали відповідно 32 та 31 очко.

Студентки факультету фізичної культури Валерія Якушева та Дарина Ковальчук у ролі допоміжних гравців, набравши відповідно 427 та 203 очки в атаці, посідають першу та третю сходинку серед усіх гравців вищої ліги.

Микола Прозар, завідувач кафедри спорту і спортивних ігор