Ми – медіаграмотні!

24 лютого ректор університету Сергій Копилов спільно з координаторкою проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» у К-ПНУ доцентом кафедри журналістики Оксаною Почапською долучилися до інформаційної зустрічі щодо впровадження проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» у Хмельницькій області.

Зустріч була ініційована регіональним координатором проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» у Хмельницькій області Тамарою Козицькою. До обговорення долучилися Тетяна Дупляк, заступник директора Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА, начальник управління освітньої діяльності та організаційного забезпечення, ректор університету Сергій Копилов, проректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ірин Вашеняк, а також директори загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл.

Під час зустрічі Тамара Козицька розповіла про можливості, які зреалізує проєкт «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», а також про ті здобутки, які сьогодні реалізовані в межах розроблених уроків і програм окремих навчальних дисциплін, розміщених на сайті МОН.

Ректор Сергій Копилов розповів про реалізацію проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» у межах К-ПНУ, наголосивши на тому, що на сьогодні до проєкту долучилися 4 факультети (24 викладачі), а також на тому, що в межах проєкту ГО «Подільська освітня платформа» спільно із К-ПНУ змогла реалізувати ще два інших проєкти, що сприятимуть поширенню медіаграмотності серед учнівської і студентської молоді міста і регіону («Медіаграмотний HUB» і «Школа медіаграмотності в інклюзивному освітньому середовищі»).

Оксана Почапська, доцент кафедри журнлістики, медіатренерка