Підвищуємо цифрову грамотність випускників ОС “бакалавр” природничо-економічного факультету

Підготовка фахівців туристичної сфери у К-ПНУ передбачає формування та розвиток цифрових компетенцій і навичок здобувачів вищої освіти природничо-економічного факультету. Протягом 2020-2021 рр. студенти 4 курсу групи GRS1–B17 пройшли підвищення кваліфікації з цифрової грамотності, зокрема:

– успішно пройшли навчання на державній освітній платформі «ДіЯ»;

– отримали кваліфікований електронний підпис і опрацювали його накладання на документ;

– отримали сертифікати Міністерства цифрової трансформації України («Цифрограм», «Стартуй стартап», «Відкриті дані для бізнесу»).

Зауважимо, що 22 лютого 2021 року державна служба статистики України презентувала відомчий цифровий продукт – мобільний додаток «Статистика в Смартфоні», який надає можливість оперативно та зручно отримувати статистичну інформацію. Здобувачі вищої освіти мали змогу використовувати цифровий додаток на своїх мобільних пристроях для представлення наборів даних держстату у форматі графіків та гістограм за вибраними параметрами.

Людмила Матвейчук, професор кафедри туризму та готельно-ресторанної справи,

доктор наук з державного управління, член НСЖУ