Опитування здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників та адміністрації К-ПНУ про освітній процес у мережі

Відповідно до розпорядження ректора університету Сергія Копилова «Про організацію опитування здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників та адміністрації університету» від 04 березня 2021 року №24 в К-ПНУ проводять опитування в межах реалізації соціологічного проєкту «Освітній процес у мережі», спрямоване на вивчення стану та розвитку дистанційних освітніх технологій в Україні, що реалізує Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України та Громадська організація «Інноваційний університет».

Запрошуємо здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників, адміністрацію К-ПНУ взяти участь в опитуванні, яке триватиме до 17 березня.

Покликання на анкету для здобувачів вищої освіти.

Покликання на анкету для науково-педагогічних працівників.

Покликання на анкету для адміністрації.