Програма «Всесвітні студії»: Фонд Віктора Пінчука оголошує конкурс на отримання грантів на навчання за кордоном

Здобувачі вищої освіти та молоді фахівці-практики мають можливість отримати грант на навчання за магістерськими програмами в 200 кращих університетах світу за програмою «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука. Із 2009 року метою програми є формування групи професіоналів, здатних стати рушійною силою перетворень в Україні.

Підтримку надають тим аплікантам, хто планує навчання в галузях, які є особливо важливими для розвитку України, а саме: аграрні науки, альтернативна енергетика, державне управління, інженерія та технології, публічне право, екологія й охорона навколишнього середовища. Фонд також може розглядати заявки для отримання гранту в інших галузях, але потенційні кандидати мають представити обґрунтування доцільності підтримки навчання за обраною спеціальністю.

Обов’язковою вимогою Фонду Віктора Пінчука до всіх отримувачів грантів є зобов’язання після завершення навчання за кордоном повернутися в Україну для роботи за фахом
протягом щонайменше 5 років.

Потенційні апліканти програми «Всесвітні студії» мають відповідати наступним вимогам:
• бути громадянами України віком до 35 років на момент вступу до університету;
• мати ступінь бакалавра або вище, за фахом, що вимагається обраним закордонним університетом та магістерською програмою даного університету;
• бути зарахованими (з документальним підтвердженням) до складу студентів обраної магістерської програми закордонного університету та готовими почати навчання
восени 2021 року.;
• мати чіткий план застосування отриманих знань і навичок в Україні;
• мати переконливий намір працювати в Україні за отриманим фахом.

Гранти від Фонду Віктора Пінчука отримають найуспішніші кандидати, відібрані спеціальним незалежним журі під час відкритого загальнонаціонального конкурсу. Потенційні кандидати мають бути зараховані на обрану магістерську програму та представити журі «Всесвітніх студій» своє бачення щодо застосування отриманих знань після повернення в Україну.

Детальну інформацію про умови участі в конкурсі можна дізнатись на сайті програми «Всесвітні студії» worldwidestudies.org

Валентина Колодій, координатор роботи зі студентською молоддю К-ПНУ