Програма академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні

Програма академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні оголошує щорічні конкурси для науковців, викладачів, фахівців, студентів старших курсів та випускників закладів вищої освіти

Презентація відбудеться на онлайн-платформі ZOOM 8 квітня 2021 року о 15.00-16.30.

На зустрічі за участі координаторів Програм Інни Бариш (Fulbright Research and Development Program, Graduate Student Program) та Вероніки Алексанич (Fulbright Visiting Scholar Program) ви дізнаєтесь про:

• можливості, які надає Програма;
  • умови участі в конкурсах на отримання фулбрайтівських стипендій;
  • особливості заповнення анкети та вимоги до поданих матеріалів.

Крім того, зустріч слугуватиме доброю нагодою довідатись про цілі й традиції Програми, що цьогоріч святкує 75-у річницю діяльності, а також пізнати історії наукових пошуків і напрацювань її учасників.

Детальніше про можливості, які надає програма, можна дізнатися за покликанням: https://fulbright.org.ua.

Для участі просимо попередньо зареєструватися за ФОРМОЮ РЕЄСТРАЦІЇ!